Web Tasarım

Bir firmanın tanıtımının gerçekleşmesi, bir ürünü yada hizmeti veya bir bireyin reklam ve tanıtımını yapmak için uluslar arası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi denir. Bu sitelerin oluşup ve oluşturma sürecine ise web tasarım denir.


Web Tasarım Aşamaları Nelerdir?

1 - Web tasarım sürecindeki ilk aşama analiz & projelendirme' dir.

2 - Kurumsal bilgileriniz, ürün yada hizmetleriniz hakkında veriler kayıt edilir, bu veriler ışığında rakip analizi yapılır, beğendiğiniz web siteleri incelenir ardından sektöre ve içeriğe uygun tasarım uygulaması aşamasına geçilir.

3 - Tasarım müşteri onayından geçtikten sonra sitenin kodlamasına geçilir.

4 -Tasarım ve kodlama işlemi bittikten sonra siteyi yayınlamadan bir demo hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşteri sistemi inceleyip, uygulamanın sorunsuz ve hatasız çalıştığını onayladıktan sonra Zeyna Bilişim tarafından destek sürecine geçilir.

Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi

Sanal dünyada yerini alamayanların sektörün gerisinde kaldığı kesin bu yüzden web sitelerinin önemi arttı ve giderek artmaya devam etmektedir. Fakat bir web sitesinin başarılı olabilmesi için tasarımının içeriğine ve sektörüne uygun olması gerekir.

Başarılı bir web sitesinin avantajları:

Coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacak ayrı kıtada olan müşteriniz ile size yakın olan müşterileriniz eşit seviyeye gelecektir.

Yenilik ve gelişmelerinizi kolaylıkla ve aynı anda bir çok kişiye bildirebilir ve kampanyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Web tasarımınız firmanıza olumlu yönde bir etki yapar.

Firmanızın tanıtımı için yaptığınız gereksiz harcamalarınızdan kurtularak tanıtım masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz.

7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.

E-Ticaret ile satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

Satış ve pazarlama gelirlerini arttırır.

Web tasarımınız profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

Başarıya giden yolda anahtar olur.

Web Tasarım Paketleri

İnceleyiniz

E-Ticaret Paketi

İnceleyiniz