E-Ticaret Hizmetleri

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Tükiye'nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın.


Anahtar Teslim Profesyonel E-ticaret çözümü

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size bir bütün olarak sunulur.

Kullanıcı Dostu Kolay kullanım özellikleri

Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

Teknik Destek ve Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri

Her an teknik destek vermekte olup sizlerin daha hızlı ve daha prtatik çözümleriniz için E-Ticaret Eğitimi vermekteyiz.

Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) - Google'da üst sırada yerini al !

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın! Google'da üst sıralarda yerini al

İhtiyacınız olanTüm pazarlama araçları

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11’e aktarın, bir çok kanalı kullanarak satışlarınızı artırın.

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankalar ile entegre çalışır. Aynı zamanda İyzico, PayU, iPara ve HepsiPay ödeme sistemleri ile de hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Otomatik Kargo Entegrasyonları

Siparişlerinizi kargo entegrasyonları ile otomatik gönderin. Yurtiçi kargo, Aras ve MNG ile tam entegrasyon sayesinde zamandan kazanın.

Bizler sizlere en iyisini yapmak için yanınızdayız. Sizlerin kazancını arttırmak için E-ticaret alanında sizlerin yanında yer almaktayız. 

Web Tasarım Paketleri

İnceleyiniz

E-Ticaret Paketi

İnceleyiniz