Google Ads

İnternet ortamında bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırmak, hedef kitleniz ile ürününüzü en doğru zamanda ve doğru kazançlarla buluşturmak için sizin çözüm ortağınızız.


Bu büyük network de reklam veren olmak istediğinizde Google Adwords ün ne olduğu ve bu hizmeti nasıl verdiğimize dair detaylar yer almaktadır.

Google Adwords Nedir?

AdWords, işletmelerin müşterileri ile bağlantı kurmasına yardımcı olan bir çevrimiçi reklamcılık aracıdır. Çevrimiçi reklamınızı oluşturursunuz, AdWords'e kimlere ulaşmak istediğinizi söylersiniz, AdWords ise reklamlarınızı o kişilerin ekranında gösterir. Google Adwords'ün temel olarak yaptığı budur.

Adwords Nasıl Çalışır?

AdWords, reklamlarınızı doğru kişilere doğru yerde, doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. Kampanyalarınızı hedeflemek için anahtar kelimeleri, konumu, demografik bilgileri ve daha fazlasını kullanın.

Reklam vermek

Reklamlarınızı doğru kişilere doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. Kampanyalarınızı hedeflemek için anahtar kelimeleri, konumu, web bilgileri ve daha fazlasını kullanır.

Müşteriler, reklamlarını arama sonuçlarında, Google'da veya iş ortağı web sitelerinde veya mobil uygulamalarda göreceklerdir. 

Reklam bütçenizi kontrol etmenizi sağlar. Aylık, günlük ve reklam başına ne kadar harcama yapacağınızı seçersiniz. Minimum ve maksimum değerleri kendi reklam zamanını planlamanıza göre yönetilmesini sağlarız.

Bu size doğru müşterilere ulaşmanızı ve Google dünyasında daimi görünürlüğünüzü sağlayacaktır.

Web Tasarım Paketleri

İnceleyiniz

E-Ticaret Paketi

İnceleyiniz