Kurumsal Mail Desteği

Kurumsal e-posta servisi, e-posta trafiğinin sürekliliğinin büyük önem arz ettiği müşterilerimiz için ideal bir çözümdür.


Tamamen bulut üzerinde coğrafi yedekli alt yapı ile çalışmaktadır. Bu servisimiz; masaüstü yazılımları (Outlook,  POP/IMAP yazılımları) üzerinden ya da web ve akıllı telefonlar üzerinden rahatlıkla kullanılabilir.

Neden Kurumsal E-Posta?

E-posta günümüz iş dünyasında iletişimin en önemli araçlarından biridir. Kurumsal E-posta servisimiz bu konuda şirket çalışanlarının daha verimli çalışabilmesi, zaman kaybını önlemesi, istenmeyen e-postalarıdan koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekliliği sağlaması açısından kurumsal firmalar için "olmazsa, olmaz" önemli bir servistir.

Nasıl Çalışır?

Hosting servisinizi bizden sağladığınız sürece sizlerin belirlemiş olduğunuz mailler aktif edilir ve e-postalarınız çalışmaya başlar!

Hizmeti aldıktan sonra kullanımına ilişkin teknik desteği bizden alabileceğiniz gibi bilgi bankasındaki dokümanları kullanarak da kurulumu kendiniz yapabilirsiniz. Teknik ekibimiz size entegrasyon noktasında 7 gün 24 saat destek vermektedir.

Web Tasarım Paketleri

İnceleyiniz

E-Ticaret Paketi

İnceleyiniz